فرست کلاس مجهز به گالری محصولات زیبایی با 15 سال سابقه است . بر اساس علم کاسمتولوژی تمام مواد و محصولات مورد نیاز سالن های ما توسط گالری فرست کلاس تامین می شود . فرست کلاس هم اکنون مشاور تولید کنندگان بسیاری است و در تمامی حوزه های تولید و فرمولاسیون نقش بارزی دارد . همچنین 16 لاین اختصاصی پوست مو را به شکل اختصاصی برای سالن های خود تولید می نماید . در نظر گرفتن شرایط ژنتیکی و اقلیمی و رفع مشکلات پوست و مو در زمانی کوتاه و با بهترین مواد ارمغان 15 سال تحقیق و پژهش علمی ماست . برای تمام سرویس ها در فرست کلاس تضمین کافی وجود دارد زیرا پایه قوی برای تامین و آموزش ها موجود است . 
از سال 2005 شروع به فعالیت کردیم .
از همان ابتدا پایه کار را بروی علم و مدیریت قرار دادیم . طی این سالها توانستیم تکنیک های نوینی را به خدمات زیبایی اضافه کنیم . از کاسمتولوژی  تا تاسیس مراکز مستقل تامین کالا و آموزش و از حضور در هفته های مد و مشاوره مادلینگ تا ارائه خدمات فوق تخصصی پوست و مو .
فرست کلاس تا آنجا پیش رفته که بسیاری از خدمات و متون و تئوری های آن توسط سایت و مراکز دیگر به سرقت میرود ولی اجرای این خدمات نیاز به علم و تجربه گسترده ای دارد و بسیاری از دوستان با مراجعه به مراکز ما این تفاوت را احساس نموده اند . تیم تحقیق و توسعه فرست کلاس پیوسته تلاش میکند تا موثر ترین تکنیک های روز را برای شما اجرا کند . این تفاوت ماست .

— هنر طراحی چهره

آیا پیش آمده که از چهره خود ناراضی باشید؟
استادان نقاشی بسیار خاصی در دنیا هستند که می تواند از بین هزاران انسان چهره های کامل را بیابند و آنها را به عنوان زیبا ترین چهره یا جذاب ترین چهر معرفی نماید . آنها در یک پروسه  بسیار کوتاه حالت مختلف و البته طبیعی یک چهره را در موقعیت های احساسی و ذهنی رصد می کنند و افرادی که دارای بالاترین میزان تاثیر گذاری در حالات مختلف می باشند به عنوان یک سوژه مناسب معرفی می کنند .  چهره ها به اندازه ای توانا و هوش مند هسند که حالات درونی،تلقین و قرار دادن آن در شرایط بد نگهداری کاملا به کیفیت آن تاثیر می گذارد. ثابت شده که روش های ساده بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید حس بهتری نسبت به چهره خود پیدا کنید .یک کارشناسان واقعی زیبایی می تواند نظر کاملی برایش ما داشته باشد. فرست تنها تیم زیبایی است که بر اساس علم چهره شناسی و مادلینگ برای شما پیشنهادات جدیدی دارد.  چهره شما خود زندگی است . 
 
first class beauty services...
for physical &mental services